PlayRoom.lv projekta apraksts

PlayRoom.lv ir vieta, kur vecāki var ātri atrast tieši nepieciešamo vietu neaizmirstamai bērnu ballītei vai jebkuram citam pasākumam. Mēs paši, kā vecāki, saskārāmies ar meklēšanas grutībam, tādam ka: plaša vietu izvēle, kura pieejama internetā, mums bija jāizmanto dažādi resursi, un nepieciešamas informācijas vienmēr trūka. Laiks, kas bija vajadzīgs, lai atrastu vajadzīgu vietu, iedvesmoja mūs izveidot šo platformu.

Mūsu vietnē ir plašs dažādu svētku vietu klāsts, tādas ka bērnu istabas, lāzertags, peintbols, airsoft, kvestu telpas, sacīkstes, ūdens parki, kā arī SPA un VR telpas, rezervēšanai, kā arī vienreizējai vizītei. Platforma ir informatīva.

PlayRoom.lv palīdzēs organizēt neaizmirstamu ballīti!

search Meklēt vietu
icon-heart
Mūsu misija

Palīdzēt cilvēkiem atrast piemērotu vietu pasākumam vai atpūtai ar minimālu laika un enerģijas patēriņu meklēšanai.

Mūsu vīzija

Kļūt par vadošo platformu Latvijā, bērnu ballīšu un pasākumu meklēšanai un organizēšanai, ka ari  aktivitātem pusaudžiem un pieaugušajiem, ar plašu vietu, produktu un pakalpojumu izvēli.

icon-lamp
icon-starr
Mūsu vērtības

Komandas darbs. Cieņa pret indivīdu. Atbildība. Iesaistīšanās. Nepārtraukta attīstība. Godīgums. Klientu uzticība un cieņa pret partneriem.

Kāpēc tieši PlayRoom.lv?

Mēs piedāvājam plašu vietu klāstu, kur pavadīt nedēļas nogali kopā ar bērnu vai noorganizēt tematisko ballīti.

Katrs PlayRoom.lv vietnē publicēts sludinājums tiek parbaudīts un izej carui kvalitātes kontrolei un stingrai informācijas pārbaudei, ko veic PlayRoom.lv komanda, lai apraksts būtu pilnīgs un sakristu ar to, kas faktiski tiek piedavāts.

search Meklēt vietu
100+ sludinājumu

Jau 100+ unikālu sludinājumu svētku vai atpūtas organizēšanai

5000+ aktīvu lietotāju

Vairāk nekā 5000 unikālu apmeklējumu PlayRoom.lv mēnesī

Projekta attīstība

PlayRoom.lv komanda izstrādā vienmēr uzlabo un attīsta vietni

Partneriem

Ievietojot sludinājumu PlayRoom.lv vietnē, jūs automātiski kļūstat par mūsu partneri! Mēs garantējam atbalstu katram no mūsu partneriem neatkarīgi no tā, kura pakalpojumu pakete ir izvēlēta.

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs ar prieku tos izskatīsim. Kontaktinformācijas veidlapa un papildinformācija ir pieejama sadaļā Kontakti.

add_circle_outline Pievienot sludinājumu
Reklāma PlayRoom.lv vietnē

Šobrīd projektā PlayRoom.lv nav īpaši paredzētas vietas preču un pakalpojumu papildu reklamēšanai, kas saistītas ar bērnu ballīšu organizēšanu, taču mēs esam atvērti visiem ieteikumiem par grafisko reklāmkarogu izvietošanu, kā arī īpašām sadaļām vietnē atbilstoši noteiktām klientu prasībām.

Mērķa lietotāju darbības joma un aktivitāte, kuras mērķis ir atrast vietas, preces un pakalpojumus, kas saistīti ar bērnu ballīšu organizēšanu, ļauj jums nosūtīt reklāmas ziņojumu konkrētam potenciālajam jūsu produkta vai pakalpojuma pircējam.

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs ar prieku tos izskatīsim. Kontaktinformācijas veidlapa un papildinformācija ir pieejama sadaļā Kontakti.

Veiciniet savu biznesu, sadarbojoties ar PlayRoom.lv projektu!

mode_edit Rakstiet mums