Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par PlayRoom.lv.
remove_circle_outline
Reģistrēšanā PlayRoom.lv projektā ir iespējama, pievienojot sludinājumu. Piekļuve jūsu personīgajam kontam tiks atsutīta uz jūsu norādīto e-pastu, tiklīdz sludinājumu apstiprinās PlayRoom.lv komanda. Sludinājums PlayRoom.lv projektā parādīsies tikai pēc Jums izrakstītā rēķina apmaksas, kā arī pēc papildu informācijas pārbaudes. Pārbaudot informāciju, PlayRoom.lv komanda var sazināties ar Jums lai pārliecināties, ka Jūs esat vietas īpašnieks, kurā sludinājums tika iesniegts, vai uzticama persona, kas var izlemt par sludinājuma ievietošanu vietas īpašnieka vārdā.
add_circle_outline
Lai jūsu sludinajums tiktu parādīts PlayRoom.lv vietnē, Jūms vajag iesniegt to un Playroom.lv projekta komandai to jāapstiprina. Jūs varat ievietot sludinājumu, noklikšķinot uz “+ Pievienot sludinājumu”. Pēc noklikšķināšanas jūs tiksiet novirzīts uz lapu ar veidlapu, kas jums jāaizpilda. Obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti (*). Paskaidrojumu par to, kāda informācija ir vajadzīga, var būt atrasta virzot kursoru virs jautājuma zīmes . Aizpildot Jūsu sludinājuma vietas laiku, to jāievada atsevišķi katrai nedēļas dienai. Pēc nepieciešamās informācijas aizpildīšanas jūs varat pārbaudīt to, kā sludinājums izskatīsies pēc PlyaRoom.lv komandas apstiprināšanas, noklikšķinot uz "Priekšskatījums" pogu , kas atrodas pašā apakšā. Pirms iesniegšanas, priekšskatījuma posmā Jūs varat rediģēt sludinājumu, noklikšķinot uz “Rediģēt sludinājumu”. Kad esat gatavi publicēt savu sludinājumu, noklikšķiniet uz “Iesniegt Sludinājumu”. Ir divi sludinājumu veidi: «standarts sludinājums» un «izcelts sludinājums». Ja Jūs izvēlaties standarta sludinajumu opciju, tad Jūs varēsiet pievienot vienu sludinajumu, kurs būs aktīvs kalendara 30 dienas no maksājuma datuma. Jums būs piekļuve sludinajuma analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt sludinājuma izmaiņas. Izvēloties "izcelts sludinājums" opciju, jums ir iespēja iesniegt līdz 5 sludinājumiem un izvēlēties vienu sludinājumu, kuram būs "iezīmēts" statuss . Šīs sludinajums tiks rādīts pirms visiem "standarta" sludinajumiem, kas dos jums konkurences priekšrocības un palielinās iespēju, ka tieši Jūsu vieta tiks izvelēta priekš pasākuma svinībām. Jūsu iezīmēts sludinājums tiks paradīts arī citās standarta sludinājumos, nejaušā secībā ar citiem “izceltiem sludinājumiem”. Jums būs piekļuve sludinajuma analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt sludinājuma izmaiņas. Pēc sludinājuma tipa opcijas izvēles pēdējais solis ir ievadīt visus privātās vai juridiskās personas datus. Šie dati tiks izmantoti, lai izveidotu personīgo kontu, kā arī rēķina sagatavošanai. Sludinājums parādīsies PlayRoom.lv vietne tikai pēc izrakstīta rēķina apmaksāšanas, kā arī pēc papildu informācijas pārbaudes. Pārbaudot iesniegtu informāciju, PlayRoom.lv komanda var sazināties ar jums un pārliecināties, ka jūs esat tās vietas īpašnieks, kurā sludinajums tika iesniegts, vai uzticama persona, kas var izlemt par sludinajuma ievietošanu vietas īpašnieka vārdā.
add_circle_outline
Ir divi sludinājumu veidi: «standarts sludinājums» un «izcelts sludinājums». Ja Jūs izvēlaties standarta sludinajumu opciju, tad Jūs varēsiet pievienot vienu sludinajumu, kurs būs aktīvs kalendara 30 dienas no maksājuma datuma. Jums būs piekļuve sludinajuma analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt sludinājuma izmaiņas. Izvēloties "izcelts sludinājums" opciju, jums ir iespēja iesniegt līdz 5 sludinājumiem un izvēlēties vienu sludinājumu, kuram būs "iezīmēts" statuss. Šīs sludinajums tiks rādīts pirms visiem "standarta" sludinajumiem, kas dos jums konkurences priekšrocības un palielinās iespēju, ka tieši Jūsu vieta tiks izvelēta priekš pasākuma svinībām. Jūsu iezīmēts sludinājums tiks paradīts arī citās standarta sludinājumos, nejaušā secībā ar citiem “izceltiem sludinājumiem”. Jums būs piekļuve sludinajuma analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt sludinājuma izmaiņas. Pēc sludinājuma tipa opcijas izvēles pēdējais solis ir ievadīt visus privātās vai juridiskās personas datus. Šie dati tiks izmantoti, lai izveidotu personīgo kontu, kā arī rēķina sagatavošanai. Sludinājums parādīsies PlayRoom.lv vietne tikai pēc izrakstīta rēķina apmaksāšanas, kā arī pēc papildu informācijas pārbaudes. Pārbaudot iesniegtu informāciju, PlayRoom.lv komanda var sazināties ar jums un pārliecināties, ka jūs esat tās vietas īpašnieks, kurā sludinajums tika iesniegts, vai uzticama persona, kas var izlemt par sludinajuma ievietošanu vietas īpašnieka vārdā.
add_circle_outline
Jā, Jūs varat rediģēt sludinājumu priekšskatījuma posmā, noklikšķinot uz “Rediģēt sludinājumu”.
add_circle_outline
Jūsu sludinājumu var rediģēt no personīgā konta, kas atrodas augšējā izvēlnē. Virziet peles kursoru virs mazā cilvēka ikonas blakus “Pievienot sludinājumu” pogai un noklikšķiniet uz “Mani sludinājumi”. Visi Jūsu iesniegti sludinājumi ir tabulā ar nosaukumu “Mani sludinājumi”. Lai veiktu izmaiņas sludinajumā, Jums jānoklikšķina uz “zīmuļa” ikonas Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas neaizmirstiet tās saglabāt, noklikšķinot uz pogas "Saglabāt izmaiņas", kas atrodas pašā apakšā.
add_circle_outline
Jūsu sludinājumu var izdzēst no personīgā konta, kas atrodas augšējā izvēlnē. Virziet peles kursoru virs mazā cilvēka ikonas blakus pogai “Pievienot sludinājumu” un noklikšķiniet uz “Mani sludinājumi”. Visi Jūsu iesniegti sludinājumi ir tabulā ar nosaukumu “Mani sludinājumi” Lai izdzēstu savu sludinājumu, jums jānoklikšķina uz "miskastes" ikonas Ja Jūs tiešām vēlaties izdzēst sludinājumu, apstipriniet to, pārlūka logā noklikšķinot uz “OK”.
add_circle_outline
Ja Jūs esat istabas vai vietas īpašnieks, kuru redzējāt jau ievietotajā sludinājumā PlayRoom.lv vietnē, tad Jūs varat pieprasīt piekļuves tiesības tam sludinājumam. Poga "Pieprasīt" atrodas katra sludinājuma lapa apakšējā labajā stūrī. Pēc "Pieprasīt" pogas noklikšķināšanas Jums tiks parādīta lapa ar informāciju par vietu, kuru vēlaties pieprasīt. Ja informācija ir pareiza, noklikšķiniet uz “Iesniegt pieprasījumu” Pēc noklikšķināšanas uz “Iesniegt pieprasījumu” jums tiks piedāvātas divas iespējas PlayRoom.lv pakalpojumu paketēm. Ja Jūs izvēlaties standarta sludinājumu, jūs saņemsiet piekļuvi tikai vienam peiprasītam sludinājumam, kurs būs aktīvs 30 kalendara dienas no maksājuma datuma. Jums būs piekļuve reklāmas analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt izmaiņas sludinajumā. Izvēloties "izcelts sludinājums", jums ir iespēja iesniegt vēl 4 sludinājumus un atlasīt vienu sludināumu, kuram būs "iezīmēts" statuss. Šīs sludinajums tiks rādīts pirms visiem "standarta" sludinajumiem, kas dos jums konkurences priekšrocības un palielinās iespēju, ka tieši Jūsu vieta tiks izvelēta priekš pasākuma svinībām. Jūsu iezīmēts sludinājums tiks paradīts arī citās standarta sludinājumos, nejaušā secībā ar citiem “izceltiem sludinājumiem”. Jums būs piekļuve sludinajuma analīzei un statistikai, kā arī iespēja veikt sludinājuma izmaiņas. Sludinājums parādīsies PlayRoom.lv vietne tikai pēc izrakstīta rēķina apmaksāšanas, kā arī pēc papildu informācijas pārbaudes. Pārbaudot iesniegtu informāciju, PlayRoom.lv komanda var sazināties ar jums un pārliecināties, ka jūs esat tās vietas īpašnieks, kurā sludinajums tika iesniegts, vai uzticama persona, kas var izlemt par sludinajuma ievietošanu vietas īpašnieka vārdā.

Vai jums joprojām ir jautājumi?

Sazinieties ar mums